Autor Wątek: [SH INFO #4] Podsumowanie sezonu 2016/17!  (Przeczytany 128 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lipiec 01, 2017, 17:27:19
Przeczytany 128 razy

SkoczekZawodowy

• Gość
[SH INFO #4] Podsumowanie sezonu 2016/17!
« dnia: Lipiec 01, 2017, 17:27:19 »
SHINFO #3
Podsumowanie sezonu 2016/17!

Witajcie, tak jak mamy w temacie będzie to podsumowanie sezonu, jesteśmy bardzo szczęśliwi bo na konkursach frekwencja była dobra, dziękujemy wam za ten sezon i czekamy na następny!
Wszyscy wkładali największe starania na konkursach i jeszcze raz dziękujemy wam za to bo gdyby nie wy użytkownicy, forum nie mogłoby działać.

Na początek klasyfikacja generalna! Na 1 miejscu stanął Sevilla, w tym sezonie jego plecy musieli oglądać Damiao oraz Wyspy Salomona. Rywalizacja poza podium była bardzo zacięta i ciekawa.

Tymczasem w TCS Damiao wyprzedził Sevillę o 24pkt i tym samym wygrał ten prestiżowy turniej. A na 3 miejscu uplasował/a się Naata. Gratulujemy zwycięzcy oraz osobom na podium, ale nie tylko im ponieważ, rywalizacja była na poziomie.

Powiedzmy też coś o MŚ. W nich tuO alliveS zdobył 2 złota, Wyspy Salomona zdobył 2 srebra a Sevilla i Jestem_ikoną zdobyli po jednym brązie.

Teraz PŚwL! Ten turniej wygrał Sevilla. Jego plecy musieli oglądać kolejno:BOKS oraz Sinned

A teraz wyróżnienia!
1.ZAWODNIK SEZONU: Sevilla
2.ODKRYCIE SEZONU: tuOalliveS
3.ROZCZAROWANIE SEZONU: DembelePL
4.SKOK SEZONU: Dżonas 251.5m
(Planica HS 225, 26.06.2017)

WYWIAD:**
R - Redaktor
S - Sevilla

R: Dzień Dobry! Obok mnie zwycięzca Kryształowej Kuli za sezon 2016/17 - @Sevilla.
S: Witam wszystkich bardzo serdecznie.

R: Co sądzisz o minionym sezonie? Czy jesteś zadowolony z tego co udało Ci się osiągnąć?
S: Tak, zdobycie PŚ oraz PŚwL to były cele na mój sezon, aczkolwiek jestem niezadowolony z MŚ - liczyłem na to, że przywiozę więcej medali. TCS byłem w stanie wygrać, aczkolwiek przegrałem je sobie konkursem w Oberstdorfie.

R: Masz jakieś cele na rozpoczynające się w ten weekend Letnie Grand Prix?
S: LGP traktuje bardzo treningowo, chce się solidnie pokazać, może wygrać jakiś konkurs, zobaczymy.

R: Który konkurs najbardziej zapadł Ci w pamięci?
S: W pamięci najbardziej zapadł mi konkurs w Planicy, trzy niesamowicie dalekie loty za 250m pod rząd. Do tego konkurs w Kulm, gdzie skoczyłem 244m co wydawało mi się czymś niemożliwym.

R: Co czujesz po ubiegłym sezonie zimowym? Zmęczenie czy raczej radość z sukcesów?

S: Czuje i jedno i drugie, z jednej strony ciesze się, że będę mógł troche odpocząć, a z drugiej strony niestety to koniec dobrego dla mnie sezonu.

R: Kogo uważasz za największe zaskoczenie sezonu?
S: Największym zaskoczeniem sezonu jest dla mnie tuO alliveS, który wszedł z niczego i zdobył dwa złota MŚ.

R: Na Twojej twarzy nigdy nie widzę stresu. Nawet przed zawodami można spotkać Ciebie uśmiechniętego. Czy to tylko Twój kamuflaż?
S: Nie, staram się poprostu być jak normalny, nie myśleć o wynikach.

R: Dziękuję za rozmowę.
S: Dziękuje bardzo serdecznie!

Dzięki za uwagę!       

* Zachowano oryginalną pisownię
** Wywiad przeprowadził Damiao.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2017, 18:23:03 wysłana przez Damiao »

Lipiec 01, 2017, 17:38:31
Odpowiedź #1

zibidob

• Gość
Odp: [PODSUMOWANIE SEZONU]
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 01, 2017, 17:38:31 »
Dużo statystyk, mało tekstu. Ale nieźle się to czyta :D

Lipiec 03, 2017, 22:26:02
Odpowiedź #2

SkoczekZawodowy

• Gość
Odp: [SH INFO #4] Podsumowanie sezonu 2016/17!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 03, 2017, 22:26:02 »
Wychodzę z założenia żeby nie zanudzać treścią. Poza tym Zibidobie, co byś dodał? xD
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2017, 22:28:14 wysłana przez SkoczekZawodowy »

Lipiec 03, 2017, 23:05:30
Odpowiedź #3

Damiao

• Information
  • Aktywny użytkownik
  • Zasłużony
  • Reputacja +0/-0
    • Status GG
  • Awards: LGP 2017TCS 2016/17
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 03, 2017, 23:05:30 »
Akurat podsumowanie sezonu powinno być dłuższe. Możnaby dodać np. Opis przebiegu wydarzeń podczas sezonu, jak zmieniała się klasyfikacja generalna i podsumowanie występów indywidualnych. Pomysłów jest wiele. Wywiad i odznaczenia i tak ja zrobiłem :P Na następny raz zrób dłuższą, bo czyta się całkiem spoko.
Mes que un Club... FC Barcelona, więcej niż klub...

Lipiec 05, 2017, 17:50:33
Odpowiedź #4

SkoczekZawodowy

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 05, 2017, 17:50:33 »
@Damiao, to następny sezon będę wszystko screenował itd