Autor Wątek: Mogę być redaktorem - RóŻaN  (Przeczytany 71 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sierpień 19, 2017, 14:08:56
Przeczytany 71 razy

RóŻaN

• Information
  • Nowy użytkownik
  • Redaktor
  • Reputacja +0/-1
    • Status GG
Mogę być redaktorem - RóŻaN
« dnia: Sierpień 19, 2017, 14:08:56 »
Siema !
GG: Ci co powinni znają
uzasadnienie: Nie mam co robić, myślę wrócić do haxballa, a wiecie, że ja zawsze jestem aktywny i mam masę pomysłów więc mógłbym się sprawdzić.
Doświadczenie: No w luj na ski-haxie, mogę zrobić jakieś gazetki i od czasu do czasu filmy (teraz mam czas i sprawny sprzęt)
Przykładowa praca: nie mam więc napiszę na szybko:

Ja: Witam w kolejnej odsłonie serii pt. "Latające świnie". Przypominam o co w niej chodzi: zadajemy serię pytań, które podali  nam widzowie do danego skoczka. Może on odpowiadać na nie "Tak", "Nie", "Mam to w pi*dzie", "Lubie placki", "Pomidor", Jeśli będzie zwlekać automatycznie zaliczamy "Mam to w Pi*dzie", lub "Lubie placki" (zależnie od pytania).
 Powitajmy Cepa Penca !

Cep: Dzień Dobry.

Ja: Pierwsze pytanie. Panie Cepie, jak pan się czuje jako ten 3 z słynnej trójki braci Penc, ten pomijany, z najmniejszą liczbą młodych fanek i z najmniejszą liczbą osiągnięć w tej dyscyplinie ?

Cep: Czuje się bardzo źle, nawet chciałem się zabić.

Ja: Naprawdę ??? Aż tak źle?

Cep: Nie, no żartowałem debilu XD. Przepraszam za słownictwo, ale nie wierze, że się nabrałeś. Tak na prawdę to mam to w pi*dzie.

Ja: Dobrze, a jak pan myśli, czy dogoni pan kiedyś swoich braci ?

Cep: Wszyscy jesteśmy młodzi, a szczególnie Demon, więc myślę, że tak, bo nie wiadomo jak to się dalej potoczy.

ja: Teraz pytanie bardziej osobiste. Czy prawdą jest, że pogodził się pan z Dawidem Melnyczokiem i poszedł z nim na wódkę ?

Cep: Tak, na początku Dawid mnie poniżał i wyśmiewał razem z moimi braćmi, nawet Demon mnie obrażał. Dawid chwalił sobie ostre melanże z Peterem, bo wiadomo on już wprawiony, nie to co 18 letni Demonek, co po 1 piwie się zatacza. Ostatecznie również ze mną się zaprzyjaźnił. Można powiedzieć, że to taki przyjaciel rodziny.

Ja: dziękuję za wywiad, to już wszystkie pytania.

Cep: Dziękuję również.

Ja: Dziękuje też państwu. Do zobaczenia !

a jeśli chodzi o filmy to zapraszam kanał ski-hax tv na Youtube. link: https://www.youtube.com/watch?v=PZ8qHdX0IfE

Sierpień 19, 2017, 16:08:59
Odpowiedź #1

Damiao

• Information
  • Aktywny użytkownik
  • Zasłużony
  • Reputacja +0/-0
    • Status GG
  • Awards: LGP 2017TCS 2016/17
Odp: Mogę być redaktorem - RóŻaN
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2017, 16:08:59 »
Kiedy Cafe Ski?
Mes que un Club... FC Barcelona, więcej niż klub...

Sierpień 19, 2017, 19:23:04
Odpowiedź #2

ityjupubo

• Information
  • Użytkownik
  • Moderator Globalny
  • Reputacja +0/-1
    • Status GG
Odp: Mogę być redaktorem - RóŻaN
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 19, 2017, 19:23:04 »
xd za malo aktywny ale jestem na tak