Autor Wątek: to jest moja gazetka #1  (Przeczytany 66 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wrzesień 11, 2017, 19:47:27
Przeczytany 66 razy

Wyspy Salomona

• Information
  • Użytkownik
  • Support
  • Reputacja +0/-0
  • ROCKET I DO PRZODU
    • Status GG
  • Awards: 2 miejsce w Mistrzostwa Świata Innsbruck HS 130 (04.06.2017)1 miejsce w Mistrzostwa Świata Seefield HS 109 (03.06.2017)
to jest moja gazetka #1
« dnia: Wrzesień 11, 2017, 19:47:27 »
No cze. Bo w ten weekend sobie były zawody i chce coś o nich napisać, cnie? No bo skakaliśmy se w Niżnym Tagile co są skocznie HS100 i HS134. No ale było sobie tak.

Zawody w sobotę (HS 100)

No były se zawody i nawet rekord frekwencji padł (18 osób) no ale od początku. Debiutował se nowy zawodnik, co się zwie Nekovt Leonardo, ale coś mu nie stykło i skoczył ino 55m bijąc rekord skoczni. Po długiej nieobecności skakał se Rurzan co chyba skakał na innej skoczni bo 23.5m to trzeba się postarać bardzo. No i skakał też Pan Sztaba zwany Tomkiem, nawet skoczył punkt K i dało mu to 8 miejsce po 1 serii. Legendarny Szaleńjec nie doskoczył do punktu K (89.5m) i zamykał pierwszą dziesiątkę. Zaskoczył se nas pan Robin co ino 61m ale można powiedzieć że bardzo stabilnie. Z takich więksiejszych zaskoczeń to Naata i jej skok na 36 metr i ZanDi co skoczył trochę mniej jak 20 metrów od Naaty. Bardzo dobry skok oddał sebek006 (96m) no i PlayMaster co rozjebał system. Skoczył niespodziewanie 101m i prowadził. Pan Franc to tak średnio bo jak widać że tvp sport mu nie dało skrzydeł i tylko 91m. Dobrze skakali też: Sinned (99m), Dembele (99m) i Sevilla (96m)

W drugiej serii zaskoczył nas jan i jego 100m, co takie rzeczy to się nawet fizjologom nie śniły. Szkoda trochę Sztaby bo bulnął a miał szanse na dobre miejsce. Oczywiście PlayMaster jeszcze poprawił swoją odległość o pół metra i było wiadomo kto se wygra cnie? No, to jeszcze potem sam JonkeJ skoczył 102.5m ale farty sie nie liczo hehehe. Sam Ruszan nawet skoczył powyżej 80m, co jest jego życiowym osiągnięciem bo se słaby jest cnie? Robin też szału nie ma bo w drugiej serii 96m czyli tyle co ja. Z takich lepszych skoków to Szaleniec i jego 99.5m i Sinned co skoczył se 1 metr za HS

HS 134 - NO CUSZ

No frekwencja gorzej niż do dópy (10 osób) ale bywa i tak. Już na sam początek dobrze zaczął Nekovt Leonardo, bo 133 metrów to Robin przy korzystnych wiatrach huraganowych nie doleci, bo wspomniany osobnik skoczył jedyne 84 metrów co jest i tak rekordem jak na jego refleks. Bulnął KenaJ bo 38.5m to szkoda troche cnie? No troche tak. ZanDi troche lepiej niż w poprzednim konkursie bo 114.5m to całkiem dobra odległość, no co. PlayMasterowi pokazał że rosyjski kompleks pasuje mu jak ulał bo skoczył tak jak Leonardo (133m) co ta odległość dawała 3. miejsce. Z tych wyższych to Dembele co prowadził (135.5m - rekord skoczni) i JonkeJ co skakał se pół metra bliżej. W drugiej serii poziom podnius sie jak ciśnienie Robina po buli w drużynówce. Tylko Leonardo skoczył 81 metrów i no szkoda typa bo miał spore szanse i to tyle z gorszych skoków. Nawet sam, jakże legendarny L. znany jako Robin skoczył AŻ 123m!!!. Warto wspomnieć że z belki w lesie. Podium się nie zmieniło, wygrał Dembele na łatwości, ale o podium otarł się Sevilla co mu połówke zabrakło (Anders ci odda XD). Naata oddała dobry skok na 129 metr i nawet KenaJ się odkuł (134.5m) co jest jedną z lepszych odległości. No i fajne były zawody.

ENGELBERG ZA TYDZIEŃ A POTEM JUŻ INO TCS

Skocznia w Engelbergu to taka pułapka na Robina tylko że jeszcze szybsza niż Ga-Pa. Nie można latać za HS i jest to jedna z najtrudniejszych skoczni jakie kiedykolwiek powstały. Jestem niemal pewny że Robin bulnie w przynajmniej dwóch skokach (o ile będzie na dwóch konkursach). No i co tu jeszcze można mówić, skocznia jak skocznia.

WYWIAD Z JANEM, LEGENDARNYM "JA NIE GK"
WS: No cze. Jak się czujesz po sobotnim konkursie?
J: A tak :)
WS: Jak oceniasz występy innych? Mam na myśli twojego ulubieńca, czyli Wojtka
J: przegralem z wojtkiem schillerem jestem lucky looserem, zabraklo 2 metry do rekordu skoczni, wstydu nie bylo
WS: Za około dwa tygodnie rozpocznie się TCS. Jak myślisz, kto będzie głównym faworytem do zwycięstwa?
J: jezeli ja nie wystartuje to nie mam zielonego pojecia, cheche ale stawiam oczywiscie na wojtka schillera
WS: Co powiesz o zwycięzcy sobotniego konkursu, PlayMasterze?
J: nie znam
WS: Jak myślisz, ma szanse na dobre wyniki?
J: no patrzxac na ostatni konkurs to ma ale jako ze widzialem dopiero jeden w jego wykonaniu to nie powiem za wiele
WS: Co powiesz o skoczni w Engelbergu? Trenowałeś już na niej?
J: nie trenowalem, nie gralem rok
WS: No dobra, to by było na tyle. Cześć.
J: z

WIEM, ŻE DZIADOWSKA ALE CO TAM
potem bendo wywiady i asy i utasy i wgl
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2017, 20:30:40 wysłana przez Wyspy Salomona »