Autor Wątek: [SH INFO #2] Rozmowy z Faworytami i niespodziewanym,być może czarnym koniem TCS!  (Przeczytany 409 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kwiecień 18, 2017, 19:07:51
Przeczytany 409 razy

Anonimowy

• *
  • Information
  • Użytkownik
  • Reputacja +0/-0
    • Status GG
SHINFO #2

Witam Was użytkownicy forum już w środę rozpoczyna się TCSDlatego postanowiłem zrobić wywiad z trzema zawodnikami będą to : Sevilla,JonkeJ oraz BOKS,a więc zaczynajmy!
MIŁEGO CZYTANIA!
Wywiad z Sevillą
Props:Cześć Sevilla!
Sevilla: Cześć
P: Jak oceniasz swoją pierwszą część sezonu?
S:Jestem całkiem zadowolony, nastawiałem się na MŚ, obawiam się trochę że forma przyszła za szybko.
P:Przed Turniejem Czterech Skoczni masz 6 punktów przewagi nad Jonkejem...patrzysz na klasyfikację i zwracasz na nią uwagę?
S:Zbytnio nie zwracam, chociaż wiem że JonkeJ jest w genialnej formie. Myślę, że to mój główny rywal w walce o TCS.
P:   No,właśnie nadchodzi ta prestiżowa impreza walka pomiędzy Tobą a Jonkejem jak myślisz kto się może włączyć w walce o zwycięstwo,a kto może być czarnym koniem turnieju?
S:Myślę, że przede wszystkim bardzo doświadczony BOKS, i weteran Jestem_ikoną który w skokach osiągnął już wiele. Poza tym zawodnicy którzy nieźle się wykazywali, czyli PropS i zibidob. Nie możemy zapominać o mającym niezły początek sezonu Damiao, Kasztanoglu któremu w Engelbergu nie poszło ale będzie napewno mocny oraz o Robinie, który upodobał sobie 5 miejsca.
P:Ostatnio nie wystartował Wyspy Salomona i dużo stracił punktów jak myślisz nadrobi tą stratę czy nie?
S:Wyspy jest zawodnikiem napewno całkiem utalentowanym, z tego co słyszałem szykował formę na te imprezy aczkolwiek ma pewne komplikacje obecnie które nie pozwalają mu startować, wiele zależy od tego czy stanie na starcie TCS
P:Po TCS przenosimy się na loty,czujesz się dobrze na obiektach mamucich?
S:Nie czuje się lotnikiem. Wyniki to potwierdzają, mimo tego że potrafię tam przygotować formę (3 medale).
P:I ostatnie pytanie z innej ''beczki'' Jak oceniasz sezon Polskich skoczków i pracę trenera Stefana Hornghachera?
S:Oceniam dobrze, mimo że nie byli w stanie szybko zareagować na błędy Stocha.
P:Dziękuję za wywiad!Powodzeni​a w nadchodzącym TCS
S:Dziękuje
Wywiad z Jonkejem
Props:Cześć Jonkej!
Jonkej: A Witam.
P:Jak ocenisz pierwszą część sezonu w swoim wykonaniu?
J:Myślę, że na razie wszystko jest tak jak powinno być, nie czuję się jakoś w najwyższej formie, ale rozkręcam się z zawodów na zawody.
P:Przed TCS tracisz 6 punktów do lidera PŚ Sevilli wiążesz do tego jakąś specjalną uwagę?   
J:Nie bardzo, bo ja skupiam się na tabelach dopiero jak sam w nich prowadzę. Na ten moment robię swoje czyli skaczę jak tylko umiem najlepiej i staram się nie psuć swoich prób.
P:Oprócz Ciebie i Sevilli kto może namieszać w TCS,a kto być może się okaże czarnym koniem?
J:Naata! Moja podopieczna, która zdeklasuję stawkę o ile wyrazi chęci startu, no i o ile otrzyma odpowiedni doping. :D Czarny koń? Ktoś kto nie spali żadnego skoku, może Seplox, może BOKS?
P:Po TCS przenosimy się na obiekty mamucie,jak się tam czujesz?
J:Kto ze mną skaczę ten wie, że zawsze mi mamuty pasowały, także dla mnie to kolejna dobra informacja. Mam nadzieję, że nie zawiodę swoich oczekiwań i jeszcze odskoczę w generalce rywalom.
P: I ostatnie pytanie z innej ''beczki'' Jak skomentujesz brak Klemensa Murańki i Olka Zniszczoła,a pojawienie się Krzysztofa Miętusa i Jakuba Wolnego w kadrze A?
J:Pożyjemy zobaczymy, bezpodstawnie na pewno się tam nie znaleźli. Każdy zasługuję na szansę, a szczególnie Murańka swojej nie wykorzystał, więc zobaczymy jak będzie. Gorzej raczej się nie zaprezentują.
P:Dziękuję za wywiad!Powodzeni​a podczas TCS!
J:Dzięki wielkie, do zobaczenia!
Rozmowa z BOKSEM
Props:Cześć!
BOKS:Cześć!
P:Co sądzisz o swojej pierwszej części sezonu?
B:Słabo było , wiele konkursów opuściłem bo zapominałem a teraz to wygrane nic mi nie dadzą , bo za dużo tracę
P:Oprócz Sevilli i Jonkeja,jak myślisz kto może się włączyć w walkę o zwycięstwo w TCS?
B:Według mnie w walce oprócz faworytów może namieszać:ja,Woj​tekSchiler oraz PropS.Do głównego grona faworytów zaliczyłbym Sinneda i może Wyspy,ale raczej nie o pierwsze miejsce tylko o dalsze miejsca na podium.
P:Po TCS przenosimy się na loty,czujesz się dobrze na obiektach mamucich?
B:Zdecydowanie tak!Na  skokihaxball.pl nie miałem jeszcze okazji się pokazać na mamucie ale na snh mam jeden z najdłuższych lotów (242.5) gdzie rekord forum wynosi 243
P:I ostatnie pytanie jak myślisz kto w następnym sezonie z polskich skoczków będzie najlepszy?
B:Na pewno Kamil Stoch , pod warunkiem iż nie będzie miał kontuzji , a zakładając iż miałby kontuzje to Piotr Żyła lub Maciej Kot - droga otwarta kto z nich bo za dużo czasu do przepracowania mają
P:Dziękuję za wywiad! Powodzenia w następujących startach.
B:Dzięki.

Co sądzicie o wywiadach? Przeprowadzałem je po raz pierwszy,mam nadzieję że się podobały.Proszę o ocenę,który się najbardziej podobał i co sądzicie o odpowiedziach zawodników? Miłego wieczoru :D.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2017, 20:36:04 wysłana przez Damiao »
Mia San Mia--Jesteśmy Kim Jesteśmy...BAYERN MONACHIUM

Osiągnięcia
2x2m 1x3m

Kwiecień 18, 2017, 19:12:57
Odpowiedź #1

Sevilla

• Information
  • Aktywny użytkownik
  • Support
  • Reputacja +6/-0
    • Status GG
  • Awards: 1 miejsce w Puchar Świata w Lotach 2016/171 miejsce w Puchar Świata 2016/173 miejsce w Mistrzostwa Świata Innsbruck HS 130 (04.06.2017)
Odp: Wywiady z Faworytami i niespodziewanym być może czarnym koniem turnieju...
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 18, 2017, 19:12:57 »
Szanuje

Kwiecień 18, 2017, 20:29:57
Odpowiedź #2

Damiao

• Information
  • Aktywny użytkownik
  • Zasłużony
  • Reputacja +0/-0
    • Status GG
  • Awards: LGP 2017TCS 2016/17
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2017, 20:29:57 »
Sev uważaj, bo zaraz zibi się przyczepi, że nie dałeś ogonka przy "e"!

XD
XD
XD
XD
Mes que un Club... FC Barcelona, więcej niż klub...

Kwiecień 19, 2017, 12:18:23
Odpowiedź #3

zibidob

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 19, 2017, 12:18:23 »
Sev uważaj, bo zaraz zibi się przyczepi, że nie dałeś ogonka przy "e"!

XD
XD
XD
XD

Hehe xd

Tak wgl to wierzcie mi, ale Yoyogi z SJM to czepia się jak cholera wszystkiego. Ja przy nim w czepianiu się to jak seplox do ReZiego pod względem subskrypcji (z całym szacunkiem do seploxa, któremu ktoś pierdnął do puzi - #wat - kiedy jadł fiuta).

Kwiecień 20, 2017, 14:56:19
Odpowiedź #4

Kasztanoglu

• Information
  • Nowy użytkownik
  • Zasłużony
  • Reputacja +0/-0
    • Status GG
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 20, 2017, 14:56:19 »
Gazetka zje**na, bo nie ma Kasztana :D

Kwiecień 20, 2017, 20:15:31
Odpowiedź #5

zibidob

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 20, 2017, 20:15:31 »

I dobrze.

Kwiecień 21, 2017, 17:40:53
Odpowiedź #6

Anonimowy

• *
  • Information
  • Użytkownik
  • Reputacja +0/-0
    • Status GG
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 21, 2017, 17:40:53 »

I dobrze.
Dlaczego!? Miał duże szansę na wysoką lokatę...Dobrze się reprezentował przed TCS
Mia San Mia--Jesteśmy Kim Jesteśmy...BAYERN MONACHIUM

Osiągnięcia
2x2m 1x3m

Kwiecień 25, 2017, 16:49:19
Odpowiedź #7

Damiao

• Information
  • Aktywny użytkownik
  • Zasłużony
  • Reputacja +0/-0
    • Status GG
  • Awards: LGP 2017TCS 2016/17
Tylko @Sevilla mądry. Oczywiste, że to ja jestem czarnym koniem turnieju XD
Mes que un Club... FC Barcelona, więcej niż klub...