Autor Wątek: Oświadczenie: Turniej Czterech Skoczni  (Przeczytany 344 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kwiecień 26, 2017, 12:20:20
Przeczytany 344 razy

Kasztanoglu

• Information
  • Nowy użytkownik
  • Zasłużony
  • Reputacja +0/-0
    • Status GG
Oświadczenie: Turniej Czterech Skoczni
« dnia: Kwiecień 26, 2017, 12:20:20 »
Witam.

Ochłonąłem już po wydarzeniach z ostatniego konkursu. Jestem zniesmaczony postawą co niektórych graczy podczas  konkursu. Warunki atmosferyczne (dla niekumatych: lagi) były trudne, więc zepsułem skok - prosząc jednocześnie Szefa o to, abym mógł oddać skok ponownie w lepszych warunkach. To był bardzo ważny konkurs, gdyż 'ustawiał' on generalkę z TCS. Porażka zabierała szansę na dobre miejsce.
Szef się zgodził, ale część graczy niestety nie. Szkoda. Pamiętajcie jednak, że od teraz będę przeciwny każdej waszej prośbie o jakąkolwiek powtórkę. Większość z Was ma ogromne doświadczenie, więc tym bardziej nie rozumiem postawy, która zaprzecza fair-play.

Dzięki Wam (nie mówię i nie obwiniam wszystkich, pewne osoby wiedzą, że o nich mówię) straciłem miejsce w czołówce klasyfikacji. Trudno. Mam jednak nadzieję, że karma zrobi robotę i co niektórym też podwinie się noga.

Pozdrawiam serdecznie
Kasztanoglu

Kwiecień 26, 2017, 13:58:31
Odpowiedź #1

Sevilla

• Information
  • Aktywny użytkownik
  • Support
  • Reputacja +6/-0
    • Status GG
  • Awards: 1 miejsce w Puchar Świata w Lotach 2016/171 miejsce w Puchar Świata 2016/173 miejsce w Mistrzostwa Świata Innsbruck HS 130 (04.06.2017)
Odp: Oświadczenie: Turniej Czterech Skoczni
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2017, 13:58:31 »
Trafione. Chciałem dać powtórke osobom które na serio zlagowało i widać było, że miały ping (mówie tu o tobie, Jestem_Ikoną i Francu), ale oczywiście nie bo po co

Kwiecień 26, 2017, 15:07:58
Odpowiedź #2

Damiao

• Information
  • Aktywny użytkownik
  • Zasłużony
  • Reputacja +0/-0
    • Status GG
  • Awards: LGP 2017TCS 2016/17
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 26, 2017, 15:07:58 »
Rozumiem twój ból. Nie byłem przeciwny, żebyś oddał skok (+ Ci których wymienił @Sevilla), ale nagle każdy zaczął prosić o powtórkę. Niestety na forach o skokach takie rzeczy się zdarzają (fejki, przeszkadzający ping itd.). Sam straciłem w tym sezonie już szansę na podreperowanie swoich pkt w KG PŚ. Była to w dodatku jedna z najprostszych skoczni jakie widziałem. Współczuje i przepraszam, bo przez ten spam troszkę mnie poniosło.
Mes que un Club... FC Barcelona, więcej niż klub...

Kwiecień 26, 2017, 15:21:09
Odpowiedź #3

JonkeJ

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 26, 2017, 15:21:09 »
Ja bym dał, ale nie mam tutaj prawa głosu. Ostatnio nawet na snh mi się oberwało za to, że chciałem dać powtórkę w podobnej sytuacji. :D

Kwiecień 28, 2017, 15:02:24
Odpowiedź #4

zibidob

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 28, 2017, 15:02:24 »
Dobry skoczek musi radzić sobie w każdych warunkach, czy to ping <1000, czy mniejszy. Ja kilka razy skakałem w kosmicznym pingu i nie narzekałem. Powtórka skoku była decyzją niesprawiedliwą, ale cóż, nie ja o tym decyduję, tylko administrator. Ja tylko wyrażam swoje zdanie. Płacz w tej sytuacji jest w mojej opinii niewskazany.

Kwiecień 28, 2017, 16:30:48
Odpowiedź #5

Kasztanoglu

• Information
  • Nowy użytkownik
  • Zasłużony
  • Reputacja +0/-0
    • Status GG
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 28, 2017, 16:30:48 »
Dobry skoczek musi radzić sobie w każdych warunkach, czy to ping <1000, czy mniejszy. Ja kilka razy skakałem w kosmicznym pingu i nie narzekałem. Powtórka skoku była decyzją niesprawiedliwą, ale cóż, nie ja o tym decyduję, tylko administrator. Ja tylko wyrażam swoje zdanie. Płacz w tej sytuacji jest w mojej opinii niewskazany.

Ziomuś, nie obraź się, ale... 21.zibidob                35.0pkt

Nie byłeś w grze, więc nie wygaduj głupstw. Gdyby Tobie się to przytrafiło to gadałbyś inaczej.

Kwiecień 28, 2017, 18:12:55
Odpowiedź #6

zibidob

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 28, 2017, 18:12:55 »

Ziomuś, nie obraź się, ale... 21.zibidob                35.0pkt

Nie byłeś w grze, więc nie wygaduj głupstw. Gdyby Tobie się to przytrafiło to gadałbyś inaczej.

Zaskoczę cię, ale kilka razy tak miałem i nie narzekałem.